- Nové
Platba Comgate
Hodnocení Heureka
BATERIE
elektrolyt/startovací 12V 31,6Ah 300A P+ údržbová; 168x132x176mm
| Použití | Čtyřkolky a ATV ; Motocykly, Sněžné skútry |
| Kapacita baterie | 32.0 Ah |
| Startovací proud | 300.0 A |
| Výrobce baterie | YUASA |
| Typ baterie | startovací / elektrolyt |
| Polarita baterie | P + |
| Typ údržby | údržbová / odvětrání vpravo |
| Typ | suchá, nabitá, bez elektrolytu |
| Délka | 168.0 mm |
| Šířka | 132.0 mm |
| Výška | 176.0 mm |
| Hmotnost baterie | 8.5 kg |
| Typ uchycení baterie | B00 - bez lišty |
| Napětí | 12.0 V |
elektrolyt/startovací, údržbová