- Nové
Platba Comgate
Hodnocení Heureka
BATERIE
elektrolyt/startovací 12V 14,7Ah 175A P+ údržbová; 136x91x168mm
| Použití | Čtyřkolky a ATV ; Motocykly, Sněžné skútry, Vodní skútry |
| Kapacita baterie | 15.0 Ah |
| Startovací proud | 175.0 A |
| Výrobce baterie | YUASA |
| Typ baterie | startovací / elektrolyt |
| Polarita baterie | P + |
| Typ údržby | údržbová / odvětrání vlevo |
| Typ | suchá, nabitá , bez elektrolytu |
| Délka | 136.0 mm |
| Šířka | 91.0 mm |
| Výška | 168.0 mm |
| Hmotnost baterie | 4.6 kg |
| Typ uchycení baterie | B00 - bez lišty |
| Napětí | 12.0 V |
elektrolyt/startovací, údržbová