- Nové
Platba Comgate
Hodnocení Heureka
elektrolyt/startovací/suchá, nabitá, s kyselinou, údržbová
BATERIE
elektrolyt/startovací/suchá, nabitá, s kyselinou 12V 5Ah 60A P+ údržbová; 121x61x131mm
| Použití | Čtyřkolky a ATV ; Motocykly, Sněžné skútry |
| Kapacita baterie | 5.0 Ah |
| Startovací proud | 60.0 A |
| Výrobce baterie | YUASA |
| Typ baterie | startovací / elektrolyt / suchá, nabitá, s elektrolytem |
| Polarita baterie | P + |
| Typ údržby | údržbová / odvětrání vpravo |
| Typ | suchá, nabitá ,s elektrolytem |
| Délka | 121.0 mm |
| Šířka | 61.0 mm |
| Výška | 131.0 mm |
| Hmotnost baterie | 2.0 kg |
| Typ uchycení baterie | B00 - bez lišty |
| Napětí | 12.0 V |
elektrolyt/startovací/suchá, nabitá, s kyselinou, údržbová