- Nové
Platba Comgate
Hodnocení Heureka
BATERIE
elektrolyt/startovací 12V 4,2Ah 45A P+ údržbová; 121x71x93mm
| Použití | Čtyřkolky a ATV ; Motocykly, Sněžné skútry |
| Kapacita baterie | 4.0 Ah |
| Startovací proud | 45.0 A |
| Výrobce baterie | YUASA |
| Typ baterie | startovací / elektrolyt |
| Polarita baterie | P + |
| Typ údržby | údržbová, odvětrání vpravo |
| Typ | suchá, nabitá, bez elektrolytu |
| Délka | 121.0 mm |
| Šířka | 71.0 mm |
| Výška | 93.0 mm |
| Hmotnost baterie | 1.5 kg |
| Typ uchycení baterie | B00 - bez lišty |
| Napětí | 12.0 V |
Kód: YB4LB + ELEKTROLYT YUASA
Značka: YUASA
elektrolyt/startovací/suchá, nabitá, s kyselinou, údržbová
elektrolyt/startovací, údržbová