- Nové
Platba Comgate
Hodnocení Heureka
BATERIE
AGM/startovací/suchá, nabitá, s kyselinou 12V 12Ah 210A L+ bezúdržbová; 134x89x164mm
| Použití | Čtyřkolky a ATV ; Motocykly, Sněžné skútry |
| Kapacita baterie | 12.0 Ah |
| Startovací proud | 210.0 A |
| Výrobce baterie | EXIDE |
| Typ baterie | startovací / AGM / suchá, nabitá, s elektrolytem |
| Polarita baterie | L + |
| Typ údržby | bezúdržbová |
| Typ | suchá, nabitá, s elektrolytem |
| Délka | 134.0 mm |
| Šířka | 89.0 mm |
| Výška | 164.0 mm |
| Hmotnost baterie | 4.9 kg |
| Typ uchycení baterie | B00 - bez lišty |
| Napětí | 12.0 V |
Kód: YTX20CHBS YUASA
Značka: YUASA
AGM/startovací/suchá, nabitá, s kyselinou, bezúdržbová
Kód: NTX16-BS-1
Značka: Nitro & Shido
bezúdržbová, balení obsahuje suchou baterii a plastovou kapsli s daným obsahem elektrolytu a zátkou
AGM/startovací/suchá, nabitá, s kyselinou, bezúdržbová