- Nové
Platba Comgate
Hodnocení Heureka
BATERIE
gelová/startovací 12V 8,6Ah 160A L+ bezúdržbová; 150x86x94mm
| Použití | Čtyřkolky a ATV ; Motocykly |
| Kapacita baterie | 8.6 Ah |
| Startovací proud | 160.0 A |
| Výrobce baterie | 4 RIDE |
| Typ baterie | startovací / gelová |
| Polarita baterie | L+ |
| Typ údržby | bezúdržbová |
| Typ | startovací |
| Délka | 150.0 mm |
| Šířka | 86.0 mm |
| Výška | 94.0 mm |
| Hmotnost baterie | 2.9 kg |
| Typ uchycení baterie | B00 - bez lišty |
| Napětí | 12.0 V |
Kód: NTX7A-BS
Značka: Nitro & Shido
bezúdržbová, balení obsahuje suchou baterii a plastovou kapsli s daným obsahem elektrolytu a zátkou
Kód: YTX20LBS YUASA
Značka: YUASA
AGM/startovací/suchá, nabitá, s kyselinou, bezúdržbová
Kód: YT12BBS 4RIDE
Značka: 4ride
AGM/startovací/suchá, nabitá, s kyselinou ,bezúdržbová
gelová/startovací, bezúdržbová