- Nové
Platba Comgate
Hodnocení Heureka
BATERIE
AGM/startovací 12V 11,8Ah 230A L+ bezúdržbová; 150x87x110mm
| Použití | Čtyřkolky a ATV ; Motocykly, Sněžné skútry |
| Kapacita baterie | 12.0 Ah |
| Startovací proud | 230.0 A |
| Výrobce baterie | YUASA |
| Typ baterie | startovací / AGM |
| Polarita baterie | L + |
| Typ údržby | bezúdržbová |
| Typ | startovací |
| Délka | 150.0 mm |
| Šířka | 87.0 mm |
| Výška | 110.0 mm |
| Hmotnost baterie | 3.9 kg |
| Typ uchycení baterie | B00 - bez lišty |
| Napětí | 12.0 V |
Kód: NTX7A-BS
Značka: Nitro & Shido
bezúdržbová, balení obsahuje suchou baterii a plastovou kapsli s daným obsahem elektrolytu a zátkou
AGM/startovací, bezúdržbová