- Nové
Platba Comgate
Hodnocení Heureka
BATERIE
elektrolyt/startovací 12V 24Ah 220A P+ údržbová; 184x124x175mm
| Použití | Čtyřkolky a ATV ; Motocykly, Sněžné skútry |
| Kapacita baterie | 24.0 Ah |
| Startovací proud | 220.0 A |
| Výrobce baterie | EXIDE |
| Typ baterie | startovací / elektrolyt |
| Polarita baterie | P + |
| Typ údržby | údržbová / ovětrání vlevo |
| Typ | suchá, nabitá, s elektrolytem / typ konektoru 5 |
| Délka | 185.0 mm |
| Šířka | 125.0 mm |
| Výška | 175.0 mm |
| Hmotnost baterie | 1.6 kg |
| Typ uchycení baterie | B00 - bez lišty |
| Napětí | 12.0 V |
elektrolyt/startovací, údržbová