- Nové
Platba Comgate
Hodnocení Heureka
BATERIE
elektrolyt/startovací 12V 12,6Ah 150A L+ údržbová; 134x80x160mm
| Použití | Čtyřkolky a ATV ; Motocykly, Sněžné skútry |
| Kapacita baterie | 13.0 Ah |
| Startovací proud | 150.0 A |
| Výrobce baterie | YUASA |
| Typ baterie | startovací / elektrolyt |
| Polarita baterie | L + |
| Typ údržby | údržbová |
| Typ | suchá, nabitá, bez elektrolytu |
| Délka | 134.0 mm |
| Šířka | 80.0 mm |
| Výška | 160.0 mm |
| Hmotnost baterie | 4.0 kg |
| Typ uchycení baterie | B00 - bez lišty |
| Napětí | 12.0 V |
Kód: YTX14BS YUASA
Značka: YUASA
AGM/startovací/suchá, nabitá, s kyselinou, bezúdržbová
Kód: YTX7LBS YUASA
Značka: YUASA
AGM/startovací/suchá, nabitá, s kyselinou, bezúdržbová
elektrolyt/startovací, údržbová