- Nové
Platba Comgate
Hodnocení Heureka
BATERIE
AGM EXIDE 12V 12Ah 200A L+ bezúdržbová; 150x87x145mm
| Použití | Čtyřkolky a ATV ; Motocykly, Sněžné skútry |
| Kapacita baterie | 12.0 Ah |
| Startovací proud | 200.0 A |
| Výrobce baterie | EXIDE |
| Typ baterie | AGM |
| Polarita baterie | L + |
| Typ údržby | bezúdržbová |
| Typ | startovcí / typ konektoru 6 / kontakty standard |
| Délka | 150.0 mm |
| Šířka | 90.0 mm |
| Výška | 145.0 mm |
| Hmotnost baterie | 3.4 kg |
| Typ uchycení baterie | B00 - bez lišty |
| Napětí | 12.0 V |
Kód: YT9BBS YUASA
Značka: YUASA
AGM/startovací/suchá, nabitá, s kyselinou, bezúdržbová
Kód: YTX16BSS
Značka: Nitro & Shido
bezúdržbová, balení obsahuje suchou baterii a plastovou kapsli s daným obsahem elektrolytu a zátkou
Kód: YTX12BS YUASA
Značka: YUASA
AGM/startovací/suchá, nabitá, s kyselinou, bezúdržbová
Kód: YTX14BS YUASA
Značka: YUASA
AGM/startovací/suchá, nabitá, s kyselinou, bezúdržbová
AGM / bezúdržbová